Artykuł sponsorowany

Czym charakteryzują się podłogi quick step?

Czym charakteryzują się podłogi quick step?

Quick Step to marka, która zdobyła uznanie na rynku podłóg laminowanych i winylowych. Jej produkty są cenione za wysoką jakość, trwałość oraz atrakcyjny design. Warto zatem przyjrzeć się bliżej cechom, które wyróżniają podłogi tej firmy.

Jakie są zalety podłóg laminowanych Quick Step?

Podłogi laminowane Quick Step cieszą się dużym uznaniem wśród klientów dzięki swoim licznych zaletom. Przede wszystkim, są one wyjątkowo trwałe i odporne na ścieranie, co sprawia, że doskonale sprawdzają się nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto, podłogi te cechuje łatwość montażu - dzięki systemowi Uniclic można je szybko i sprawnie połączyć ze sobą. Warto również wspomnieć o bogatej palecie wzorów i kolorów dostępnych w ofercie Quick Step, co pozwala na dopasowanie podłogi do każdego wnętrza.

Podłogi winylowe Quick Step to kolejna propozycja marki, która zdobyła szerokie grono zwolenników. Ich główną zaletą jest wodoodporność, co sprawia, że idealnie nadają się do pomieszczeń narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Ponadto, podłogi te są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na długą żywotność produktu. Warto również zwrócić uwagę na komfort użytkowania - podłogi winylowe Quick Step są miłe w dotyku i ciche, co wpływa na przyjemność korzystania z nich.

Jak dbać o podłogi Quick Step?

Aby cieszyć się pięknem i funkcjonalnością podłóg Quick Step przez długie lata, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację. W przypadku laminatów, należy unikać nadmiernego nawilżania podczas mycia - wystarczy lekko wilgotna ściereczka. Ważne jest również stosowanie specjalnych środków czyszczących dedykowanych dla tego typu podłóg. Podobne zasady dotyczą winylowych podłóg Quick Step - choć są one wodoodporne, nie zaleca się ich moczenia ani używania parownicy do czyszczenia. Regularne odkurzanie oraz stosowanie mat wejściowych pomoże utrzymać podłogę w czystości i zabezpieczyć ją przed zarysowaniami.